Korgfåtölj

Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORGFÅTÖLJ, 1900-tal, flätad med genombruten ryggdekor, rygghöjd ca 100, bredd 98, sitthöjd ca 30 cm

bruksslitage

892572

2021-03-24