Drumtables

Drumtables
Drumtables
Drumtables
Drumtables
Drumtables
Drumtables
Drumtables
Drumtables

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1 par, sk Drumtables, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, lådor i sargen, läderklädd skiva, beslag i mässing, tredelad pelarfot med hjultrissor, höjd ca 57, diameter 50 cm

Brukslitage, märken

892574

2021-03-21