Drumtables
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1 par, sk Drumtables, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, lådor i sargen, läderklädd skiva, beslag i mässing, tredelad pelarfot med hjultrissor, höjd ca 57, diameter 50 cm
Brukslitage, märken
892574
2021-03-21