Kamfåtölj NK

Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK
Kamfåtölj NK

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstol, enligt uppgift inköpt på NK, fanérad i mahogny, blå klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, smärre märken, löst kantband, skadad sadelgjord

892578

2021-03-21