Balfåtölj 1800-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, 1800-tal, bemålad, dekor i bronserad pastellage, stoppad sits och rygg, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Ryggkrön med spricka, senare bemålning och klädsel, smärre ytskador
892590
2021-03-21