6 st gouacher, Kina

6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina
6 st gouacher, Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOUACHER, 6 st, på papper från rispapperträdet Tetrapanax papyrifer, Kina, 1800-tal, föreställande hovdamer samt scener med vapenhantering, 20x12,5 cm

Pappersskador och pappersförluster

892593

2021-04-18