Albert Theodor Gellerstedt, akvareller, två st
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): Blomsterbilder, två st, signerade och daterade ATG 17/6 84 resp. 5/7 85 , akvarell på papper, 9x11 cm resp. 13,5x17,5 cm (2)
PROVENIENS
I konstnärens familjs ägo fram till idag
892595
2021-04-18