Albert Theodor Gellerstedt, akvareller, två st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): Blomsterbilder, två st, signerade och daterade ATG 17/6 84 resp. 5/7 85 , akvarell på papper, 9x11 cm resp. 13,5x17,5 cm (2)

PROVENIENS
I konstnärens familjs ägo fram till idag

892595

2021-04-18