Olle Skagerfors

Olle Skagerfors
Olle Skagerfors
Olle Skagerfors
Olle Skagerfors

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (Sverige, 1920-1997): Landskap, olja på duk, signerad OS, 42 x 50 cm.

Små nålhål, krackelyr.

892597

2021-03-21