Rune Jansson olja på duk

Rune Jansson olja på duk
Rune Jansson olja på duk
Rune Jansson olja på duk
Rune Jansson olja på duk
Rune Jansson olja på duk
Rune Jansson olja på duk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014) Komposition, signerad och daterad Rune Jansson 53, olja på duk,ca 45x56 cm

892599

2021-03-21