Makisimov oljemålning

Makisimov oljemålning
Makisimov oljemålning
Makisimov oljemålning
Makisimov oljemålning
Makisimov oljemålning
Makisimov oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G MAKISIMOV (1900-tal): "Den gröna skogen", signerad och daterad 1191, olja på duk, ca 40x57 cm

892615

2021-03-21