Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), svartvit flugsnappare, signerad Karl Mårtens, numrerad 70/175, färglitografi, bladmått ca 21x21 cm

892621

2021-03-21