Stockholmsmotiv akvareller

Stockholmsmotiv akvareller
Stockholmsmotiv akvareller
Stockholmsmotiv akvareller
Stockholmsmotiv akvareller

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (2), stockholmsmotiv, signerade och daterade David 91, akvarell, bildmått 14x21 cm

892627

2021-03-21