Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSKÅP, jugend, 1900-talets början, ek, skurek dekor i form av växtornamentik, beslag i mässing, 82, 48x20 cm

Nyckel saknas, slitage

892631

2021-03-21