UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON 3 st taklampor
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, 3 st, taklampor, 1960-tal, Luxus, Vittsjö, med matta, plastkupor, höjd ca 16, diameter ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
892639
Päivämäärä:
2021-03-31