UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON 3 st taklampor

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, 3 st, taklampor, 1960-tal, Luxus, Vittsjö, med matta, plastkupor, höjd ca 16, diameter ca 40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

892639

Päivämäärä:

2021-03-31