Stolar jugend

Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MYRSTEDT & STERNS, stolar, 4 st, 1900-talets början, jugend, fanérade i mahogny, stoppade sitsar, randig klädsel, skyltmärkta "Myrstedt & Sterns AB, Kongl. Hofleverantör, Stockholm", sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage, smärre ytskador, senare klädsel

892645

2021-03-21