Masker Japan 3 st

Masker Japan 3 st
Masker Japan 3 st
Masker Japan 3 st
Masker Japan 3 st
Masker Japan 3 st
Masker Japan 3 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASKER, 3 st, Japan, 1960/70-tal, mått ca 24x18 cm

Bruksslitage, smärre färgavfall

892649

2021-03-24