Kandelabrar sekelskifte

Kandelabrar sekelskifte
Kandelabrar sekelskifte
Kandelabrar sekelskifte
Kandelabrar sekelskifte
Kandelabrar sekelskifte
Kandelabrar sekelskifte
Kandelabrar sekelskifte
Kandelabrar sekelskifte

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, mässing, sekelskifte 1900, för 3 ljusarmar, stämplade undertill Westerås Metall Aktiebolag, N 44, höjd ca 39 cm

Bruksslitage

892653

2021-03-21