Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAC HAMILTON (född 1952): landskap med träd, signerad och daterad Mac Hamilton 1980, numrerad EA, färglitografi, bildmått 75x105 cm
Ej examinerad ur ram, smärre veck
892657
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här