Mac Hamilton färglitografi

Mac Hamilton färglitografi
Mac Hamilton färglitografi
Mac Hamilton färglitografi
Mac Hamilton färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAC HAMILTON (född 1952): landskap med träd, signerad och daterad Mac Hamilton 1980, numrerad EA, färglitografi, bildmått 75x105 cm

Ej examinerad ur ram, smärre veck

892657

2021-03-24