Sydney E. WIlson akvatint

Sydney E. WIlson akvatint
Sydney E. WIlson akvatint
Sydney E. WIlson akvatint
Sydney E. WIlson akvatint

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SYDNEY ERNEST WILSON, 1800-talets slut, "Corf Castle", signerad Sydney E. Wilson, akvatint, ca 35x27 cm

Ej examinerad ur ram

892660

2021-03-24