William Horrod barometer
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM HORROD, barometer, England, London, 1800-talets andra hälft, fodral fanérad i mahogny, detaljer i mässing, försilvrad tavla, längd ca 108 cm
Funktion kan ej garanteras, fodral med slitage
892662
2021-04-11