Mauritz Karström oljemålning

Mauritz Karström oljemålning
Mauritz Karström oljemålning
Mauritz Karström oljemålning
Mauritz Karström oljemålning
Mauritz Karström oljemålning
Mauritz Karström oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MAURITZ KARSTRÖM (1962-2005): "Crye", signerad MK, daterad a tergo 2004, olja på duk, ca 73x59 cm

892665

2021-03-28