Väggspegel furu 1970-tal

Väggspegel furu 1970-tal
Väggspegel furu 1970-tal
Väggspegel furu 1970-tal
Väggspegel furu 1970-tal
Väggspegel furu 1970-tal
Väggspegel furu 1970-tal
Väggspegel furu 1970-tal
Väggspegel furu 1970-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1970-tal, furu, ca 200x90 cm

Bruksslitage

892666

2021-03-24