Soffa Paradiset

Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, tygklädsel, höjd 80, sitthöjd ca 40 cm, längd 183 cm

Bruksslitage, senare omklädd

892669

2021-03-31