Tillbaka till katalog

Industrilampa 1900-tal

Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

INDUSTRILAMPA, 1900-tal, metall, märkt Glory Made in Sweden, djup från vägg ca 40 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

892671

Datum:

2021-03-24