Bokhyllor, ett par, Fridhagen
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor, (2 st), en med underskåp med skjutdörrar och 2 mitthyllor, andra med 6 hyllplan, Bodafors, 1960-tal, fanérad i teak samt björk, mått ca höjd 161, 80 (x2) x 24,5 cm (Mitthyllplan (2 st, ca 76 x 23,5 cm)
Brukslitage, smärre ytskador, vissa jack
892676
2021-03-30