Louis Sparre pastellteckning

Louis Sparre pastellteckning
Louis Sparre pastellteckning
Louis Sparre pastellteckning
Louis Sparre pastellteckning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964) pastellteckning, vy över Mosebacke, signerad och daterad 1911, bildmått ca 68x55 cm

Ej examinerad ur ram

892685

2021-03-24