Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARFÖREMÅL, 20 dlr, 18/1900-tal, höjder mellan 5-30 cm

Slitage skador, bucklor, ytlig nedsmutsning

892690

2021-03-24