Jordglob Dr Neuses

Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses
Jordglob Dr Neuses

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, märkt Dr Neuses Globus, betsad träfot, höjd ca 37 cm

Bruksslitage

892696

2021-03-24