Golvlampa Asea

Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOVLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme märkt Asea, senare textilskärm, höjd ca 160 cm

Bruksslitage, senare skärm

892706

2021-03-24