Stig Lindberg Berså Gustavsberg
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
STIG LINDBERG, "Berså" (1961-1974), 33 dlr servis, Gustavsberg, porslin, bestående av 3 kaffekoppar med 7 fat, 1 gräddkanna, 3 äggkoppar, 8 mattallrikar, 6 skålar, 4 mindre fat, 1 uppläggningsfat
Nagg, sprickor, slitage, repor
892784
2021-03-21