Stig Lindberg Berså Gustavsberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

STIG LINDBERG, "Berså" (1961-1974), 33 dlr servis, Gustavsberg, porslin, bestående av 3 kaffekoppar med 7 fat, 1 gräddkanna, 3 äggkoppar, 8 mattallrikar, 6 skålar, 4 mindre fat, 1 uppläggningsfat

Nagg, sprickor, slitage, repor

892784

2021-03-21