Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, barock, 1700-tal, s.k. Hamburgerskåp, stomme i ek, svärtade detaljer samt klotfötter, skurna dekorelement, höjd ca 218, 211x80 cm
Märken, slitage
892797
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här