Kasthall matta

Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNILLA LAGERHEM ULLBERG, matta, "Fogg", Kasthall, tuftad, numrerad G17125, ca 400x300 cm

Bruksslitage, fläckar

892807

2021-03-21