Tv-bänk

Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TV-BÄNK, samtida, vitlackerad, 2 lådor samt skåp med hyllinredning, höjd ca 43, 152x40 cm

Bruksslitage, repor

892811

2021-03-21