Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TV-BÄNK, samtida, vitlackerad, 2 lådor samt skåp med hyllinredning, höjd ca 43, 152x40 cm
Bruksslitage, repor
892811
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här