Taxameter

Taxameter
Taxameter
Taxameter
Taxameter
Taxameter
Taxameter
Taxameter
Taxameter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAXAMETER, 1900-talets mitt, metall, höjd ca 15 samt 16x10 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

892823

2021-03-25