Rökbord art deco
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, art deco, ca 1930-tal, bonad björk, skiva med intarsiadekor med ovanpåliggande glasskiva, höjd ca 59, 61x61 cm, nyckel saknas
Bruksslitage, repor, torrsprickor, ett skåp något svåröppnad, nyckel saknas
892824
2021-03-21