Rökbord art deco

Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, art deco, ca 1930-tal, bonad björk, skiva med intarsiadekor med ovanpåliggande glasskiva, höjd ca 59, 61x61 cm, nyckel saknas

Bruksslitage, repor, torrsprickor, ett skåp något svåröppnad, nyckel saknas

892824

2021-03-21