Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, allmoge, 18/1900-tal, trä samt smide, 18 ljusarmar, senare bemålad, höjd ca 50, diameter 45 cm
Slitage
892825
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här