Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, porträtt av rokokodam, olja på pannå, ca 48x36 cm
Retuscher
892839
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här