Oljemålning 17/1800-tal

Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, porträtt av rokokodam, olja på pannå, ca 48x36 cm

Retuscher

892839

2021-03-24