Stickvapen

Stickvapen
Stickvapen
Stickvapen
Stickvapen

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HALADIE, såkallad triple blade dagger, Indopersien, 1900-talets början, guldfärgad reliefdekor av sjur och figurer, längd ca 70, bredd 24 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

892842

Päivämäärä:

2021-03-21