Stickvapen
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HALADIE, såkallad triple blade dagger, Indopersien, 1900-talets början, guldfärgad reliefdekor av sjur och figurer, längd ca 70, bredd 24 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
892842
Päivämäärä:
2021-03-21