Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GIDEON BÖRJE (1891-1965): motiv med kärvar, signerad G.Börje, olja på duk, ca 49x60 cm
Färgbortfall
892846
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här