Oljemålning Gideon Börje

Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje
Oljemålning Gideon Börje

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965): motiv med kärvar, signerad G.Börje, olja på duk, ca 49x60 cm

Färgbortfall

892846

2021-03-24