Orre Gunnar Nylund Rörstrand

Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand
Orre Gunnar Nylund Rörstrand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, figurin, Rörstrand, glaserat stengods, i form av orre, signerad R SWEDEN GN, höjd ca 18, längd 26 cm

Visst ytslitage

892854

2021-03-21