Bodrul Khalique skulpturer

Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer
Bodrul Khalique skulpturer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BODRUL KHALIQUE (1978-2013), 5 st, skulpturer, för IKEA omkring år 2000, varav 2 st i svartmålad brons och 3 st i svartmålad metall, dansare, två etikettmärkta (de i brons), höjd ca 26 - 34 cm.

Bruksslitage, en med ojämn struktur, fåtal repor.

892861

2021-03-25