Oljemålning damporträtt
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, troligen sydeuropa, damporträtt, otydlig signering, olja på pannå, ca 50x40 cm
Kuntoraportti
892862
Päivämäärä:
2021-03-24