Oljemålning damporträtt

Oljemålning damporträtt
Oljemålning damporträtt
Oljemålning damporträtt
Oljemålning damporträtt
Oljemålning damporträtt
Oljemålning damporträtt

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, troligen sydeuropa, damporträtt, otydlig signering, olja på pannå, ca 50x40 cm

Kuntoraportti

892862

Päivämäärä:

2021-03-24