Oljemålning Sigurd Wallin

Oljemålning Sigurd Wallin
Oljemålning Sigurd Wallin
Oljemålning Sigurd Wallin
Oljemålning Sigurd Wallin
Oljemålning Sigurd Wallin
Oljemålning Sigurd Wallin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGURD WALLIN (1916-1999): landskapsmotiv, signerad Sigurd Wallin, olja på pannå, ca 59x72 cm

892864

2021-03-24