Orientmatta Heriz semiantik

Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik
Orientmatta Heriz semiantik

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Heriz, semiantik ca 1930-tal, galleri, ca 445x95 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis hårt

892866

2021-03-21