Evert Lindfors oljemålning

Evert Lindfors oljemålning
Evert Lindfors oljemålning
Evert Lindfors oljemålning
Evert Lindfors oljemålning
Evert Lindfors oljemålning
Evert Lindfors oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EVERT LINDFORS (1927-2016): "Lacoste", olja på papper, signerad Lindfors samt daterad 84 a tergo, ca 55x64 cm

Zustandsbeschreibung

892870

2021-03-25