Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EVERT LINDFORS (1927-2016): "Lacoste", olja på papper, signerad Lindfors samt daterad 84 a tergo, ca 55x64 cm
Zustandsbeschreibung
892870
2021-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner